2 Mar 2015

7. Pinky Paradise review - G&G BIG DM23 GREY

Hello Sweethearts!

EN: Today I decided to make a review of my Pinky Paradise lenses. It's over 4 months since I got them and for this moment they are my favourite pair. I'm waitng for a new one and I'll show them as soon as they will get into my hands!

PL: Dzisiaj zdecydowałam się na recenzję swoich soczewek od Pinky Paradise. To już ponad 4 miesiące odkąd je noszę i na chwilę obecną są zdecydowanie moimi faworytami. W tym momencie czekam na kolejną parę i pokażę wam ją jak tylko wyląduje w moich rękach!


Price: 25.90$
Diameter: 14.5mm
Water Content: 38%
Base Curve: 8,9mm
Life Span: 1 year disposal
EN: As you can see I also got from Pinky this cute macaron lens case in white-pink colors. It's so lovely and pretty!

PL: Jak widzicie do soczewek dostałam również przeuroczy pojemniczek w kształcie różowo-białych makaroników. Jest po prostu przeuroczy i przepiękny!


EN: I use them very often, specially on photo shoots and to instant cosplay. What I love most is that they look quite natural. They change eyes, make them look bigger and more clear, but also they don't look so fake. They are comfortable, I don't have problems with puting them on and I don't feel them on eye during the day.

PL: Często korzystam z tych soczewek, szczególnie na sesjach zdjęciowych i do instant cosplay'ów. To, co kocham w nich najbardziej to fakt, że wyglądają całkiem naturalnie. Zmieniają oczy, powiększają je i sprawiają, że są wyraziste, ale przy okazji nie wyglądają jakoś szczególnie sztucznie. Są bardzo wygodne, nie mam większych problemów z ich zakładaniem i nie czuję ich na oku w trakcie dnie.
EN: If you're thinking about this pair, you really should get them! If you have any questions about this post feel free to ask in comment below! :)

PL: Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem tej pary, naprawdę warto! A jeżeli macie jeszcze jakieś pytania - śmiało, zostawcie je w komentarzu poniżej! :)

5 comments:

 1. Takie właśnie miałam wrażenie, że często nosisz te soczewki chociaż na każdej focie wyglądają inaczej :p

  ReplyDelete
 2. A jak tam noszenie ich przez cały dzień?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bez problemu, tak jak napisałam w ogóle ich nie czuję. Nawet jak mam zmęczone oczy wcale bardzo mi nie przeszkadzają :)

   Delete
 3. Replies
  1. Jeżeli pytasz o jakieś wady tych soczewek, to szczerze mówiąc osobiście żadnych zastrzeżeń nie mam :)
   A jeżeli chodzi Ci o wadę optyczną, to z tego co widziałam to są :D

   Delete