18 Mar 2015

9. Pinky Paradise review - G&G Dolly Black

Hello Sweethearts!

EN: I received new cute pair of lenses from Pinky Paradise. Actually I have alredy black lenses (anyway they will be dead soon), but they are so diffrent and I have to say - I felt in love with these from PP! So here's a small review of this lovely pair.

PL: Otrzymałam ostatnio nową przeuroczą parę soczewek od Pinky Paradise. Tak się składa, że posiadam już jedną parę czarnych soczewek (chociaż niedługo ich żywotność dobiegnie końca), ale różnią się zupełnie od siebie i muszę przyznać - w tych od PP zakochałam się od razu! Łapcie więc małą recenzję tej prześlicznej parki.


Price: 22.90$
Diameter: 14.5mm
Water Content: 38%
Base Curve: 8.6mm / 8.9mm
Life Span: 1 year disposal
Prescription (both eyes): 0.00EN: This time Pinky didn't send me macaron lens case - they gave me cute fish-case. So lovely!

PL: Tym razem Pinky nie wysłało mi makaronikowego pojemniczka na soczewki - dostałam od nich przeurocze rybki. Śliczności!EN: As always lenses from Pinky are unbelievably comfortable. I don't have any problems with attaching and taking them off. I can see perfectly and purely. I had them on my eyes for whole night last weekend, even sleeped with them for a moment - first time when I fell asleep with lenses on! When I woke up I was afraid, that something happened to them because I didn't feel them at all. But for this whole time they were in place!

PL: Jak zwykle soczewki od Pinky okazały się niesamowicie wygodne. Nie mam żadnych problemów z ich założeniem i późniejszym zdjęciem. Nie ograniczają mi pola widzenia, widzę w nich idealnie i ostro. Podczas ostatniego weekendu miałam je na oczach przez całą noc, a nawet zdarzyło mi się chwilę z nimi zdrzemnąć. Właściwie był to pierwszy raz, gdy przymknęłam oczy na dłuższą chwilę mając na sobie soczewki, a kiedy się przebudziłam na początku zmartwił mnie fakt, że wcale a wcale ich nie czułam. Z początku obawiałam się, że coś im się stało ale spojrzawszy w lustro miałam pewność, że przez ten cały czas były na swoim miejscu!
EN: I'm really happy becaufe of these cute black pair. So big, so lovely, so perfect! I think I'll take them again next year, when they will "die". Anyway, Sweethearts, what do you think about them? Do you like them? Are you thinking about buying them? Let me know in comment below, also feel free to ask me about anything!

PL: Naprawdę cieszę się z tej przeuroczej czarnej parki. Duże, cudowne, idealne! Myślę, że w przyszłym roku kiedy ich żywotność dobiegnie końca sprawię sobie je ponownie. Tak czy siak, Kochani, jakie jest wasze zdanie na ich temat? Podobają wam się, myślicie może o ich zakupie? Dajcie mi znać w komentarzu pod postem i pytajcie o co tylko chcecie w ich sprawie!

9 comments:

 1. :D U mnie te z uniqso są wygodniejsze, lepiej mi się je zakłada, ale mnie uwierają przez 5 minut po założeniu, a te z klenspop poza kompem widzę lepiej, bo jak się malowałam w tych od uniqso to widziałam nieostro:<

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja już nie mogę się doczekać, aż dorwę te z Uniqso i Klens i będę miała porównanie. Ale te ogólnie wydają mi się nieco wygodniejsze niż te moje poprzednie czarne :3

   Delete
  2. a ja zmieniłam zdanie i klenspop są wygodniejsze:D

   Delete
 2. Replies
  1. Staram się ogarnąć dupkę i wymyślić coś nowego <3

   Delete
 3. W tych czarnych prześlicznie :3

  ReplyDelete