19 May 2015

15. K-lenspop review - TT 2 Color Plus Gray

Hello Sweethearts!

EN: I recived a pack from K-lenspop so there'll be few new reviews with lenses from them. I decided to start with this cute, gray pair and I hope you'll like it!

PL: Otrzymałam ostatnio paczkę od K-lenspop, więc w najbliższym czasie pojawi się sporo wpisów z ich soczewkami. Zdecydowałam się zacząć od tej uroczej, szarej pary i mam nadzieję, że się wam spodobają!


Diameter: 13.6mm
Water Content: 38%
Base Curve: 8.6mm
Life Span: 1 year disposal
Country of origin: South Korea
Brand: T.Top


EN: K-lenspop is always adding to lenses free lens case and plastic pliers. Actually pliers are very usefull and they help catching enses from lens liquid.

PL: K-lenspop zawsze dodaje do soczewek pojemniczek na nie oraz plastikowe szczypce. Przy czym te drugie są miłym dodatkiem, bo ułatwiają wyławianie soczewek z płynu.
Lovely moon plugs from Czerwony Kaptur!

EN: I have to say that Color Plus Gray are much prettier on eyes. At first when I open them up I wasn't sure how they'll look, but when I put them on I was quite impressed. It's hard for me to describe why do I like them so much, I'm just happy that they give such a nice effect on eyes ad I love that gray color. When I put them on my eyes my first thought was that they look little bit like a moon and it's why i choosed this make-up on photos for this review. I also feel that someway they perfectly match to my moon plugs from Czerwony Kaptur!
Wearing Color Plus Gray is a pleasure. They are soft, they don't hurt my eyes, I didn't feel them very much. Sometimes I see a white fog but it's normal, specially in darker rooms when eye pupil is bigger. I think they're quite good for everyday use, because they don't look fake. 

PL: Muszę przyznać, że Color Plus Gray znacznie lepiej prezentują się na oku. Na początku, gdy je otworzyłam nie byłam przekonana co do nich i tego, jak będą wyglądały po założeniu. Ale kiedy miałam je już na sobie byłam pod wrażeniem. Ciężko mi opisać dlaczego tak bardzo mi się spodobały, po prostu cieszę się, że dają na oczach taki ładny efekt i uwielbiam ich szary kolor. Moją pierwszą myślą po założeniu soczewek było to, że w pewien sposób swoim wyglądem przypominały mi księżyc. To było między innymi jednym z powodów wyboru mojego makijażu do tej recenzji. Czuję również, że idealnie pasują do moich księżycowych plugów od Czerwonego Kaptura!
Noszenie Color Plus Gray jest czystą przyjemnością. Są miękkie, nie uwierają mnie i nie czuję ich zbytnio na oku. Czasami tylko pojawia mi się biała mgła, co jest normalne dla tego typu soczewek, szczególnie w ciemnych pomieszczeniach, gdy źrenica oka się rozszerza. Myślę również, że są całkiem dobrą opcją do codziennego użytku bo nie wyglądają zbyt sztucznie.
EN: So what do you think about Color Plus Gray? Also maybe some of you have an idea or a proposal for new post in future? Soon I'll add new stylisation and more reviews with lenses, but maybe you would like to see something fresh? Let me know in comment below!

PL: Co myślicie o Color Plus Gray? Może przy okazji macie jakiś jakiś pomysł albo propozycję na nowe posty w przyszłości? Niedługo dodam kolejną stylizację i kilka kolejnych recenzji z soczewkami, ale może chcielibyście zobaczyć coś świeżego? Dajcie mi znać w komentarzu pod postem!


3 comments: