3 Feb 2015

5. Sweatshirts from Oasap.com

Hello, Sweethearts!

EN: I know it have been awhile since we got those sweatshirts with Yumikasa from Oasap. But I decided it'll be still a good idea to do a post about them because I love that shoots we took.  Unfortunately they are sold out, but this shop still have many other amazing clothes. Also thank you Yumikasa Photography for all photos!

PL: Wiem, że minęło sporo czasu odkąd dostałyśmy te bluzy razem z Yumikasą od Oasap. Ale zdecydowałam, że zrobienie postu z nimi wciąż jest dobrym pomysłem szczególnie, że naprawdę lubię zdjęcia z tej sesji. Niestety akurat te modele są wyprzedane, ale w ofercie sklepu znajduje się wiele innych równie świetnych modeli. Chciałabym również podziękować Yumikasa Photography za wszystkie cudowne zdjęcia!


EN: We even made a short movie! Maybe it's not perfect, but we're not doing such stuff very often.

PL: Udało nam się nawet stworzyć krótki filmik! Może nie jest idealny, ale nie często zajmujemy się tego typu rzeczami.EN: This sweatshirt is really nice, comfortable, perfect for quite hot evening. I love the material and, of course, amazing pattern!

PL: W tej bluzie najbardziej podoba mi się jej ogólny wygląd i wygoda, jest idealna na nieco cieplejsze wieczory. Jestem też kompletnie zakochana w materiale i, oczywiście, w cudownym nadruku!

EN: This one is also cute and comfortable. This one was for Yumikasa, I only posed in it. It's nice and warm, perfect for winter!

PL: Ta bluza, tak jak swoja poprzedniczka, również jest przeurocza i wygodna. Ale ją akurat dostałyśmy dla samej Yumikasy, ja tylko w niej zapozowałam. Tak czy siak, jest cieplutka i idealna na zimę!


EN: I promise next time I'll show you also back of clothes. Anyway, it's everything for today. I'm planning to write in next post about my lenses from Pinky Paradise, so stay tuned!

PL: Obiecuję, że następnym razem pokażę wam również tył ubrań. Tak czy siak, na dzisiaj to już wszystko. W kolejnym poście planuję napisać o swoich soczewkach od Pinky Paradise, więc pozostańcie czujni!

11 comments:

 1. Bluzy są fantastyczne, filmik również wyszedł bardzo fajny i jestem pod wrażeniem koloru Twoich włosów :D

  Pozdrawiam gorąco i zachęcam do czytania mojego nowego bloga http://shslove.blogspot.com/ :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję, chociaż powoli zastanawiam się, czy się z nim (tj.kolorem) nie rozstać :<

   Delete
 2. Grubasie ty:D Pacze na te wszystkie bluzy z nadrukami i myślę sobie - fajne fajne, ale kurde przecież ja w takiej nie wyjdę:P
  No i bardziej mi się podobasz w donutowej bluzie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jak nie wyjdziesz jak wyjdziesz, wyglądałabyś lepiej niż ja w bluzie z pączkami! :D

   Delete
 3. Śliczny blog! Obserwuję, zapraszam do mnie : www.wlosymuszabycdlugie.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Kiedy nowy post? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Może jeszcze w tym tygodniu, ale nie chcę nic obiecywać </3

   Delete
 5. jaka ładna bluza ta druga:D

  ReplyDelete
 6. I want one!!

  ReplyDelete