7 Apr 2015

11. K-lenspop review - Bunny Color Brown

Hello Sweethearts!

EN: Today I bring you review of another lenses, this time from K-lenspop. Soon I'll try to make new stylization and another post with second pair of lenses from K-lenspop. Anyway, I'm really glad that I had the opportunity to cooperate with this brand and I hope that we'll make more in the future :)

PL: Dzisiaj przynoszę wam kolejną recenzję soczewek, tym razem od K-lenspop. Niedługo postaram się stworzyć nowy post ze stylizacją i jeszcze jeden z parką od K-lenspop. Swoją drogą jestem niezwykle zadowolona, że miałam okazję współpracować z tą firmą i mam nadzieję, że to nie jedyna okazja i w przyszłości stworzymy więcej :)


Price: 20.00$
Diameter: 14mm
Graphic Diameter: 13.8mm
Water Content: 38%
Base Curve: 8.6mm
Life Span: 1 year disposal
Brand: LENSPOP
Country of origin: South Korea


EN: With lenses I recived also lens case and plastic pliers. They were really nice packed, in brand package. I was sure that nothing happen with lenses during travel.

PL: Oprócz samych soczewek dostałam również pojemniczek na nie oraz plastikowe szczypce. Wszystko było naprawdę ładnie spakowane w markowe opakowanie i miałam pewność, że w trakcie podróży nic nie stało się mojej przesyłce. 
EN: Bunny Color Brown form K-lenspop is actually my first brown pair of lenses. In the first moment I wasn't sure how this color will fit with my blue eyes, but when I put them on my worries disappeared. I'm not a huge fan of brown eyes but I have to say, that this color is just amazing. It's so warm and colorful and lenses from K-lenspop made my eyes bigger and cute. They are really soft and comfortable. Not a single problem with puting them on and taking off. 

PL: Bunny Color Brown od K-lenspop to właściwie moja pierwsza para brązowych soczewek. Na początku nie byłam pewna czy będą dobrze komponować się z moimi niebieskimi oczami, ale kiedy je założyłam moje wątpliwości zostały rozwiane. Nie jestem szczególnie wielką fanką brązowych oczów, ale muszę przyznać, że akurat ten kolor jest niesamowity. Jest ciepły i intensywny, a same soczewki od K-lenspop ładnie powiększają mi oczy i dają im całkiem uroczy wygląd. Są naprawdę mięciutkie i wygodne, nie miałam żadnego problemu z ich założeniem czy zdjęciem.

EN: If you're thinking about brown lenses I really want to recommend Bunny Color Brown from K-lenspop. As I said - I'm not brow eyes fan but I really love this cute pair and I'll wear them often! Also let me know in comment below what do you think about them! :)

PL: Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem brązowych soczewek to naprawdę chciałabym polecić wam Bunny Color Brown od K-lenspop. Tak jak mówiłam - nie jestem fanką brązowych oczu, a jednak zakochałam się w tej parce i planuję dość często się w niej pokazywać. Dajcie mi również znać w komentarzach poniżej co myślicie o tych soczewkach! :)

7 comments:

 1. No uroczo Ci w nich a tutaj to już w ogóle love http://1.bp.blogspot.com/-JvxNn1rYCVI/VSQBcshzI9I/AAAAAAAABOU/zG8ydUN0lHQ/s1600/_MG_9959adone.png <3 I jednak wolę nosić te od klenspop niż uniqso, byłam na weselu i miałam je od 9 rano do 2 w nocy i w ogóle ich nie czułam itd <3

  ReplyDelete
 2. Ojaa! Cudownie to wygląda i rzeczywiście kolory do siebie naprawdę pasują :) Jestem pod wrażeniem! :O

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sama uwielbiam kontrasty, więc efekt jest na żywo znacznie lepszy niż w moich wyobrażeniach :D

   Delete
 3. Ohh so sweet *-*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh and where did you get this cute necklace? ^-^

   Delete
  2. It's a gift from my lovely friend :3

   Delete
 4. I need them so much! ;-;

  ReplyDelete