23 Apr 2015

12. K-lenspop review - ARTRIC White

Hello Sweethearts!

EN: One again post with lenses, once again from K-lenspop! Also on end of the post you've occasion to see my new, lovely, white wig - can't wait to go on photo shoot with her! 

PL: Ponownie post z soczewkami, ponownie od K-lenspop! Przy okazji macie okazję podejrzeć moją nową, przeuroczą, białą perukę - nie mogę się doczekać aż pójdę w niej na jakąś sesję!


Diameter: 14.0mm
Water Content: 38%
Base Curve: 8.6mm
Life Span: 1 year (max)
Country of origin: South Korea
Brand: NEW BIO


EN: Just like last time with lenses I got lens case and plastic pliers. Pliers actually really helps me now, because my nails are short and they make catching lenses in case much easier.

PL: Tak jak ostatnim razem oprócz soczewek dostałam również pojemnik na soczewki i plastikowe szczypce. Przy czym te drugie naprawdę ostatnio mi pomagają. Obecnie mam znacznie krótsze paznokcie i ułatwiają mi wyławianie soczewek z pojemniczka.


EN: I have to say, that these lenses from K-lenspop are really amazing! They're very effective on eyes. Artric White are thicker than most of my lenses, but I was positively surprised that puting them on my eyes and taking off was so easy. In other hand there're little bit less comfortable than usual and space for iris (pupil? Sorry but I'm not sure how's called in english) is small so in dark room I see white fogg. But it's not so bad and it doesn't bother very much. I think Artric White are better for cosplay's and photo shoot than for everyday use.

PL: Muszę przyznać, że ta parka od K-lenspop jest naprawdę niesamowita! Na oczach są naprawdę efektowne. Artric White są nieco grubsze niż większość moich soczewek, ale byłam zaskoczona z jaką łatwością udało mi się je założyć, a potem zdjąć. Z drugiej strony są nieco mniej wygodne niż zwykle, a otwór na źrenicę jest niewielki przez co często widziałam białą mgłę/rozmycie. Jednak wbrew pozorom nie przeszkadza to aż tak bardzo. Myślę, że Artric White są po prostu lepszą opcją do cosplejowania i sesji zdjęciowych, niż co codziennego użytku.
EN: As usual I really want to know your opinion about lenses from post. Did you like them? I did, very much and I think I'll use then soon on some photo shoot! Let me know about your opinion in comment below! :)

PL: Jak zawsze chciałabym się dowiedzieć się co myślicie o soczewkach z wpisu. Spodobały wam się? Bo mi bardzo i chyba niedługo wykorzystam jej na jakieś sesji zdjęciowej! Dajcie mi znać co myślicie w komentarzu pod postem! :)

7 comments:

 1. Podobają się, bo jak zawsze wyglądasz świetnie <3 Bardzo nie mogę się doczekać Twojej sesji w tych włoskach i soczewkach <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaka kochana! Też nie mogę się doczekać <3

   Delete
 2. Mam wrażenie, że na ostatnim zdjęciu trochę "zezują", czy lubią się tak ukladać dziwnie? Czy to ogólna cecha tego typu soczewek?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Czy ogólna cecha takich soczewek - tego niestety nie wiem i nie jestem w stanie powiedzieć. Ale wydaje mi się, że to kwestia patrzenia w bok, bo przy delikatnym półprofilu i na wprost wyglądają lepiej :)

   Delete
 3. They look really gorgeous! * \ ( ^ o ^ ) / * ♡

  ReplyDelete
 4. So lovely! *w*

  ReplyDelete